Relaxan

Relaxan

Relaxan

Relaxan tabletky sú prirodzené, nenávykové antidepresatívum bez vedľajších účinkov, ktoré sú schopné prirodzenou cestou zabezpečiť ľudom v tejto uponáhľanej dobe duševné uspokojenie a aktívny život bez stresu.
Cena: 14.00€ ( Bez DPH: 11.67€ )
Kód produktu: RELAXAN
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 60 kapsúl
Množstvo:  

Výživový doplnok - tabletky

60 ks tabliet/balenie

Depresia je súbor veľmi častých príznakov, ktoré sa môžu objaviť kedykoľvek v živote človeka. Ide o mentálne ochorenie, ktoré vážne naruší citovú rovnováhu človeka, kvalitu života, práceschopnosť a osobné vzťahy. Vplýva na zažívacie ústrojenstvo, spánok a životný názor posúva do negatívnej roviny. Depresia nie je chvíľková slabosť, alebo trvalý smútok, ktorý je možný zdolať silou vôle. 

Depresia je ochorenie, ktoré treba liečiť

Príznaky depresie bez liečenia môžu pretrvávať roky, dokonca môžu človeka sprevádzať po celý život. Pravdu povediac, do dnešného dňa nie sú známe dôvody, prečo vznikne depresia, len tá skutočnosť je známa, že vo väčšine prípadov ide o súhrn mentálnych príznakov a problémov s okolím, ako aj každodenný stres. U tých ľudí, u ktorých je nízka miera sebaúcty, ktorí sú pesimisticky naladení sú častejšie vystavení stresu. Žijú v zlých finančných a bytových podmienkach a sú viac náchylní na depresiu.

 

   Ktoré sú všeobecné príznaky depresie:

 • dlhopretrvávajúca únava, silný pocit úzkosti, nekľud, pocit prázdnosti
 • beznádej, pesimizmus, vízia minulosti a budúcnosti v čiernych farbách
 • sebakritika, nízka sebaúcta, pocit neschopnosti
 • nespavosť, skoré budenie s pocitom úzkosti, budenie so skľúčenosťou
 • strata chuti, pokles telesnej hmotnosti
 • myšlienky o smrti a sebevražde, vo vážnejších prípadoch pokusy o sebevraždu
 • nekľud, netrpezlivosť, podráždenosť
 • poruchy koncentrácie, pamäti a schopnosti rozhodovania, stres
 • rôzne telesné príznaky: bolesti hlavy, tlak na prsiach, bolesti svalov, zápcha, alebo hnačka. Poruchy menštruácie, zníženie sexuálnej túžby

V porovnaní s ostatnými mentálnymi ochoreniami sú výsledky liečby depresie najpriaznivejšie. Prvoradá je medikamentózna liečba spolu s psychiatrickou starostlivosťou. Na svete je početné množstvo liekov proti depresií. Tieto prípravky vo väčšine prípadov obsahujú dve zlúčeniny : fluoxetin a imipramin. Vedúci antideperesívny prípravov v USA je PROZAC, ktorý obsahuje napríklad fluoxetin. Najväčší problém s úžívaním PROZAC-u je, že pacient sa stane závislím na jeho užívaní (tak ako v prípade narkotík). Kvôli závislosti je potrebné dávky zvyšovať, aby sa dosiahol požadovaný účinok. Popritom, ako každý liek má jeho užívanie aj vážne vedľajšie účinky a nie je možné ich užívať so „všeobecnými” liekmi (napr. analgetiká, lieky na zníženie telesnej teploty, lieky proti nadmernej tvorbe žalúdočnej kyseliny) kvôli krížovým reakciám.

Čo je teda vhodné riešenie proti stresu a depresii?

Už Peržania v staroveku spozorovali, že vo vtedajšej dobe a do dnešného dňa používaný šafran (Crocus sativus) zlepšuje náladu a má antidepresívny účinok.

 

Len v dnešnej modernej dobe bolo dokázané, že výťažok zo šafranu sa osvedčil ako veľmi účinný v klinických pokusoch. Výskumy na Teheránskej Lekárskej Univerzite dokázali, že liečba pacientov s veľmi čistým extraktom šafranu boli také isté dobré, ako liečba pacientov s fluoxetin-om, alebo imipramin-om s tým rozdielom, že u pacientov ktorých liečili depresiu so šafaranom, neboli spozorovné žiadne vedľajšie účinky. Tieto pokusy vykonali aj na iných univerzitách s podobnými výsledkami, teda účinok môžeme považovať za vedecky dokázaný.

Relaxan tabletka obsahu v sebe vysoko kvalitný výťažok zo šafranu (Crocus sativus)

 

Zloženie v 1 tabletke:

 

 • 15,0 mg výťažok zo šafran
 • laktóza, kukuričný škrob
 • protihrudkujúca látka:stearan horečnatý

Doporučené denné dávkovanie je 2x1 tabletka denne ráno a večer pred jedlom. 

 

V prípade silnej depresie doporučujeme jeho užívanie ako kúru, mimo depresívneho obdobia je možné jeho dlhodobé užívanie.

Relaxan tabletky sú prirodzené, nenávykové antidepresatívum bez vedľajších účinkov, ktoré sú schopné prirodzenou cestou zabezpečiť ľudom v tejto uponáhľahej dobe duševné uspokojenie a aktívny život bez stresu.

 

Hmotnosť obsahu: e 30,0 g

Ak by ste chceli získať viac informácií o: stres, depresia, nespavosť, nevoľnosť, prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom!


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: Relaxan

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Opište kód z obrázku:

Odoslať otázku