ARIES prípravky

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
BONEMAX
Žuvacie tablety pre zdravé kosti, zuby, nechty a zdravé vlasy s obsahom minerálov, vitamínov a sladidlom. 6o ks žuvacích tabliet/balenie BONEMAX - výživový doplnok vo forme žuvacích tabliet obsahuje pre náš organizmus 3 v najväčšej miere potrebné minerálne látky – vápnik, horčík ..
15.00€
Bez DPH: 12.50€
CARNIVITA
Multivitamínová tableta s obsahom L-karnitínu. 90 ks tabliet/balenie Karnitín je látka podobná vitamínu, ktorá zohráva dôležitú úlohu v energetickom zásobovaní organizmu. Viaže sa na tuky prijaté stravou a tie dopravuje k „elektrárniam” bunky, do mitochondrií. V mitochondriác..
14.52€
Bez DPH: 12.10€
HAPPY LADY
60 ks tabliet/balenie Prechod v živote ženy znamená veľmi krytické obdobie. Na jednej strane mentálne veľmi ovplyvňuje sebakritiku žien („Už nie som ozajstná žena!”), na druhej strane sa objavujú aj biologické problémy, ktoré súhrnne nazývame syndrómom menopauzy. Príčinou vzniku tohto príznak..
13.31€
Bez DPH: 11.09€
HAPPY MAN
Výživový doplnok - kapsuly 6o ks kapsúl/balenie Najcharakteristickejším ochorením mužov v postaršom veku v Európe a Severnej Amerike je zápal prostaty a zväčšenie prostaty (hypertrófia prostaty). Zápal prostaty sprevádza nepríjemná pichľavá bolesť, časté nutkanie na močenie spolu s p..
30.00€
Bez DPH: 25.00€
MAGNEFIT
Výživový doplnok pre zdravé svaly a nervový systém s obsahom horčíka (Mg), riboflavínu (vit.B2) a kyselinou jablčnou. 6o ks kapsúl/balenie   Pri intenzívnej svalovej činnosti (športovanie, kulturistika, ťažká fyzická práca) spotrebuje ľudský organizmus značné množstvo energie. Ta..
9.98€
Bez DPH: 8.32€