Výťažky z húb

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
PD MIX®
"Vidíme, že PD MIX® dokáže vyvolať / indukovať apoptózu (samosmrť) v rakovinovej / nádorovej bunke od vyššie uvedeného pacienta." - Záverečná správa krvného vyšetrenia RGCC (Research Genetic Cancer Center), ISO/IEC 17025:2005 akreditovaného globálneho génlaboratória. Účinné látky m..
99.00€
Bez DPH: 82.50€
PODKOVIČNÍK MIX ®
    Špeciálna zmes imunoglukánov, ktoré prirodzeným spôsobom aktivizujú a podporujú činnosť imunitného systému.  Jej účinné látky môžu brániť vzniku angiogenézy (krvného zásobenia nádorových buniek) a stupňovať aktivitu určitých buniek imunity (tzv.”natural killers” – ..
59.00€
Bez DPH: 49.17€
VETPOD
Veterinárny dietetický prípravok obsahujúci 5 druhov výťažkov z húb na prirodzené posilnenie imunitného systému určený pre psov, mačky a kone. Účinné látky môžu zabraňovať angiogenéze (zásobeniu nádorových buniek krvou) a pomáhať zvyšovať prirodzenú protinádorovú aktivitu niektorých buniek imunit..
99.00€
Bez DPH: 82.50€
Acerola 60
Ovocný práškový výťažok s prirodzeným C vitamínom a minerálnymi látkami vo forme kapsúl. Napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti. Acerola pochádza pôvodne z dažďových pralesov Brazílie. Je to krík, alebo strom nízkeho vzrastu, ktorého plod ..
9.60€
Bez DPH: 8.00€
Acerola 120
Ovocný práškový výťažok s prirodzeným C vitamínom a minerálnymi látkami vo forme kapsúl. Napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti. Acerola pochádza pôvodne z dažďových pralesov Brazílie. Je to krík, alebo strom nízkeho vzrastu, ktorého plod ..
18.00€
Bez DPH: 15.00€
GASTRO MIX
Špeciálna kapsula, ktorá môže prirodzeným spôsobom priaznivo vplývať na žalúdočné a črevné ťažkosti. Obsahuje výťažok z Ohňovca (Phellinus - Meshimakobu), Lesklokôrovky (Ganoderma lucidum - Reishi - Pečiatkový hríb), Korálovca (Hericium species - Jamabushitake - Kvapľový hríb), Ryšavca (Inonotus ..
30.00€
Bez DPH: 25.00€
ELAPHOCORDYCEPS SPECIES - ŽEZLOVKA - HADOVČIAR
Hadovčiar môže priaznivo vplývať na ochranu mozgových buniek, napomáhať zabraňovaniu úmrtnosti buniek a strate pamäti spôsobenej Alzheimerovým ochorením. Hadovčiar sa vyskytuje ojedinele na určitých územiach Strednej Európy, ale kvôli svojmu malému vzrastu a ojedinelosti, je ho veľmi ťažké ná..
23.70€
Bez DPH: 19.75€
GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB
Grifola frondosa (Maitake- Trsovnica lupeňovitá - Kriakový hríb) obsahuje také polysacharidy, ktoré môžu priaznivo vplývať na znižovanie krvného tlaku, na zábranu rastu rakovinových buniek, na ochranu pečene, na znižovanie hladiny krvného cukru a posilňujú imunitný systém. Ide o európsky druh..
23.70€
Bez DPH: 19.75€
HERICIUM SPECIES - JAMABUSHITAKE - KORÁLOVEC - KVAPĽOVÝ HRÍB
Korálovec je veľmi dekoratívny a chránený druh huby. Jeho okrúhle biele telo dlho rastie a pomaly starne. Odkedy sú známe jeho priaznivé účinky, čoraz viac ľudí sa zaoberá jeho pestovaním. Jeho pozitívne účinky sú už dávno známe, ale mechanizmus pôsobenia je veľmi ťažké objasniť. ..
23.70€
Bez DPH: 19.75€
CORDYCEPS SPECIES - ŽEZLOVKA - MOTÝLNIKOVÁ TRÁVA
Nižší krvný cukor, krvný tlak, aj cholesterol Polysacharidový výťažok z motýlnikovej trávy vyvinul v mnohých porovnávacích vedeckých testoch svoj priaznivý vplyv na znižovanie hladiny krvného cukru,znižovanie tlaku krvi a znižovanie cholesterolu v krvi. Tento extrakt môže priaznivo v..
23.70€
Bez DPH: 19.75€
VITAL MIX
Prípravok je členom preventívnej série doplnkov výživy. Účinné látky polysacharidov, prirodzený vitamín C a obsah minerálnych látok môžu prirodzenou cestou priaznivo vplývať na imunitný systém. Vital MIX môže priaznivo vplývať na imunitný systém. Jedna kapsula obsahuje zhustený výťažok 3 druh..
27.60€
Bez DPH: 23.00€
VITAL MIX JUNIOR
Vital MIX Junior môže prirodzenou cestou priaznivo vplývať na imunitný systém a je určený pre deti od 4 do 12 rokov. Jedna kapsula obsahuje zhustený výťažok troch druhov imunoglukánov a prirodzený výťažok aceroly. Vo výťažku z aceroly nájdeme v prirodzenej forme najdôležitejšie vitamíny, mine..
23.00€
Bez DPH: 19.17€