Acerola 120

Acerola 120
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 120 ks kapsúl

Acerola 120

Produkt je špeciálnou metódou rozprašovaná kondenzovaná látka zrelej aceroly, ktorej obsah prirodzeného C vitamínu je minimálne 17%.

Okrem C vitamínu v Acerole je viac ako 150 iných látok, napr.: železo, thiamín, A vitamín, riboflavín a magnézium.
Cena: 18.00€ ( Bez DPH: 15.00€ )
Množstvo:  

Ovocný práškový výťažok s prirodzeným C vitamínom a minerálnymi látkami vo forme kapsúl. Napomáha vstrebávaniu účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.

Acerola pochádza pôvodne z dažďových pralesov Brazílie. Je to krík, alebo strom nízkeho vzrastu, ktorého plod sa podobá európskej čerešni. V zrelom ovocí je obsah prirodzeného vitamínu C 4,5% ,čo je pomerne viac, ako v ktoromkoľvek inom ovocí s vysokým obsahom C vitamínu. Napríklad obsah vitamínu C v zrelom olúpanom pomaranči je len 0.05%.

Otázky o produkte Acerola

Náš produkt je špeciálnou metódou rozprašovaná kondenzovaná látka zrelej aceroly, ktorej obsah prirodzeného C vitamínu je minimálne 17%. Okrem C vitamínu identifikovali v acerole viac ako 150 iných látok, napr.: železo, thiamín, A vitamín, riboflavín a magnézium. Acerola je jedinečnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu.
Highslide JS
 
Highslide JS
 
Acerola

V ľudovom liečiteľstve používajú acerolu pri zápaloch, srdcových potiažiach, anémií, reume, tuberkulóze a pri rekonvalescencií rôznych ochorení, ako aj pri prevencií ochrany zdravia.

Acerola priaznivo vplýva na vstrebávanie účinných látok polysacharidov cez tráviaci systém a ich biodostupnosti.
Balenie:
   120 ks kapsúl/ balenie
Zloženie v 1 kapsule:
   295 mg  Acerola ovocný prášok
Materiál kapsuly: želatína.
Výrobok neobsahuje konzervačné látky!

Dávkovanie:
   2 x 1 alebo 2 x 2 kapsule denne.
 
Ak by ste chceli získať viac informácií o: prirodzený flavonoid, prirodzený vitamín C, lepšie vstrebávanie polysacharidov húb, imunitný systém. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom!
 


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: Acerola 120

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku