GASTRO MIX

GASTRO MIX
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 60 kapsúl

GASTRO MIX

Špeciálna kapsula, ktorá môže prirodzeným spôsobom priaznivo vplývať na žalúdočné a črevné ťažkosti. Obsahuje výťažok z Ohňovca (Phellinus - Meshimakobu), Lesklokôrovky (Ganoderma lucidum - Reishi - Pečiatkový hríb), Korálovca ..........
Cena: 30.00€ ( Bez DPH: 25.00€ )
Množstvo:  
Špeciálna kapsula, ktorá môže prirodzeným spôsobom priaznivo vplývať na žalúdočné a črevné ťažkosti. Obsahuje výťažok z Ohňovca (Phellinus - Meshimakobu), Lesklokôrovky (Ganoderma lucidum - Reishi - Pečiatkový hríb), Korálovca (Hericium species - Jamabushitake - Kvapľový hríb), Ryšavca (Inonotus species - Chaga - Kôrovník nežný).

Zistili sme, že podstatná časť našich pacientov trpí určitým problémom žalúdka, alebo čriev. Často referovali o žalúdočnom vrede, Colitis ulcerosa, alebo Crohnovej chorobe, zápale žalúdočnej sliznice, zvýšenej tvorbe žalúdočnej kyseliny a refluxe. S Gastro MIX-om sme vytvorili taký prípravok, ktorý obsahuje polysacharidmi obohatené extrakty imunoglukánov.

Highslide JS
INONOTUS SPECIES - CHAGA - RYŠAVEC - KÔROVNÍK NEŽNÝ
Highslide JS
HERICIUM SPECIES - JAMABUSHITAKE - KORÁLOVEC -  KVAPLOVÝ HRÍB
Highslide JS
PHELLINUS - MESHIMAKOBU - OHŇOVEC
Highslide JS
GANODERMA LUCIDUM - REISHI - LESKLOKÔROVKA OBYČAJNÁ - PEČIATKOVÝ HRÍB

Hlavným komponentom Gastro MIX-u je výťažok obohatený polysacharidmi z Korálovca (Hericium species, Jamabushitake, Kvapľový hríb). Tento výťažok obsahuje viacnásobok polysacharidov ako tradične používané výťažky. Výťažok z huby priaznivo vplýva na príznaky spôsobené žalúdočným vredom, Colitis ulcerosou, alebo Crohnovou chorobou.

Highslide JS
Reflux
Highslide JS
Reflux
Highslide JS
Žalúdočný vred

Druhým hlavným komponentom prípravku je Ryšavec (Inonotus species, Chaga, Kôrovník nežný), ktorý je po stáročia používaná zložka v ľudovom liečiteľstve. Obsah polysacharidov výťažku z Ryšavca prevyšuje obsah polysacharidov bežne používaných zmesí.

Balenie:
   60 ks kapsúl/ balenie

Zloženie v 1 kapsule:
  • 300 mg Výťažok z kvapľovej huby (Hericium species -  Jamabushitake - Korálovec)
  • 90 mg Výťažok z kôrovníka nežného (Inonotus species - Chaga - Ryšavec)
  • 95 mg Výťažok z ohňovca (Phellinus - Meshimakobu)
  • 15 mg Výťažok z pečiatkovej huby (Ganoderma lucidum - Reishi - Lesklokôrovka obyčajná)
Materiál kapsuly: želatína.
Výrobok neobsahuje konzervačné látky!

Dávkovanie:
2x1 alebo 2x2 kapsule denne v závislosti od závažnosti ochorenia
Ak by ste chceli získať viac informácií o: žalúdočné ťažkosti, črevné ťažkosti, vred, reflux, crohnova choroba, colitis ulcerosa, žalúdočná kyselina. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom!
 


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: GASTRO MIX

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku