HAPPY LADY

HAPPY LADY
Dostupnosť: Vypredané
Balenie: 60 tabliet

HAPPY LADY

Výživový doplnok s obsahom sójových izoflavonoidov, zinkom a vitamínom E
Cena: 16.00€ ( Bez DPH: 13.33€ )
Vypredané

60 ks tabliet/balenie

Prechod v živote ženy znamená veľmi krytické obdobie. Na jednej strane mentálne veľmi ovplyvňuje sebakritiku žien („Už nie som ozajstná žena!”), na druhej strane sa objavujú aj biologické problémy, ktoré súhrnne nazývame syndrómom menopauzy. Príčinou vzniku tohto príznaku je v prvom rade to, že produkcia estrogénu vo vaječníkoch poklesne, pozdejšie úplne zanikne, v dôsledku čoho vznikne pocit celkovej nevoľnosti, nespavosti, návaly horúčavy, silné výkyvy nálad, suchosť vaginálnej sliznice, podráždenosť a celkový diskomfort. Najrukolapnejším riešením sa javí vhodná náhrada hormónov (HRT). Klinické výskumy však dokazujú, že u tých žien, ktoré užívali náhradnú hormonálnu terapiu (viac ako 5 rokov) sa v značnej miere zvýšil výskyt rakoviny prsníka.

HAPPY LADY tableta obsahuje účinné látky rastlinného pôvodu s fitoestrogénovým účinkom, ktoré nahrádzajú estrogén hormón, bez toho, aby zvyšovali možnosť vzniku rakoviny prsníka. Tieto účinné látky sa nazývajú sójové izoflavonoidy. Ich dvomi najdôležitejšími zástupcami sú diadzein a genistein. Klinickými pokusmi bolo dokázané, že genistein veľmi účinne bráni pôsobeniu tyrosin-protease-kináz (TPK) enzýmu, ktorý je zodpovedný za premenu zdravej bunky na rakovinovú. Pretože TPK reguluje rast aj delenie buniek, vyzdvihujeme, že genistein je aj potenciálny antikarcinogénny (protirakovinový) prípravok.

Inými štúdiami bolo zistené, že izoflavonoidová terapia napomáha udržiavať aj pružnosť artérií, zabraňuje vzniku kôrnateniu ciev a týmto spôsobom predchádza aj vzniku srdcovo cievnych ochorení. Druhým škodlivým následkom zníženej hladiny estrogénu je osteoporóza (rednutie kostí).

 

SÓJA(Glycine soya)výťažky sú považované za zdroj kompletných bielkovín, ktoré obsahujú najväčšie množstvo všetkých esenciálnych aminokyselín, ktoré musia byť prítomné v ľudskom tele z dôvodu neschopnosti tela ich syntetizovať. Obsahuje veľké množstvo vápnika, železa, horčíka, fosforu, vitamínu B1, B6, C, folátov, draslíka, nasýtených, nenasýtených a polynenasýtených mastných kyselín.

 

Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zabraňuje starobe viazaním voľných radikálov, zlepšuje neutralizáciu niektorých veľmi agresívnych voľných radikálov.

 

Zinok (Zn)- prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín, vitamínu A, makronutrientov, kyselín, zásad a sacharidov, k správnej kognitívnej funkcií a syntéze bielkovín a DNA, k udržaniu zdravých vlasov, kostí, nechtov a zdravej pokožky. Udržiava dobrý zrak, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Popritom prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a správnej látkovej premene sacharidov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Minerálne látky a vitamíny, ktoré sa nachádzajú v HAPPY LADY tabletách posilňujú obranyschopnosť organizmu a účinnosť izoflavonoidov. Pomáhajú zmierniť nepríjemné príznaky spojené s menopauzou.

Zloženie v 1 tablete   *ODD
Výťazok zo sóje (Glycine soya) 50,00 mg n.u.
Množstvo izoflavonoidov 15,00 mg n.u.
Zinok (Zn) 7,50 mg 75,00%
Vitamín E 5,0 mg 50,00%

ODD-Odporúčaná denná dávka

Zloženie: výťažok zo sóje (Glycine soya) -30% -ný obsah izoflavonoidov, zinok (oxid zinočnatý), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), Flocel, maltodextrín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Dávkovanie: 2x1 tableta denne ráno a večer pred jedlom. V prípade silnejších potiaží je možné zvýšiť dávkovanie na 4x1 tabletu. Nie sú známe žiadne škodlivé vedľajšie účinky prípravku.

 

UPOZORNENIE! Nie je vhodný pre deti do 12 rokov! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Nesmie sa užívať ako náhrada rozmanitej stravy! Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C!

Obsah: 60 ks tabliet/balenie

Hmotnosť obsahu: e 30,0 g

 

Ak by ste chceli získať viac informácií o: klimakterické potiaže, protirakovinový účinok, pružnosť artérií, prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom!


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: HAPPY LADY

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku