GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB

GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 60 kapsúl

GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB

Grifola frondosa (Maitake- Trsovnica lupeňovitá - Kriakový hríb) obsahuje také polysacharidy, ktoré môžu priaznivo vplývať na znižovanie krvného tlaku, na zábranu rastu rakovinových buniek, na ochranu pečene, na znižovanie hladiny krvného cukru a ........
Cena: 23.70€ ( Bez DPH: 19.75€ )
Množstvo:  

Grifola frondosa (Maitake- Trsovnica lupeňovitá - Kriakový hríb) obsahuje také polysacharidy, ktoré môžu priaznivo vplývať na znižovanie krvného tlaku, na zábranu rastu rakovinových buniek, na ochranu pečene, na znižovanie hladiny krvného cukru a posilňujú imunitný systém.

Ide o európsky druh huby, ktorá sa na Slovensku vyskytuje zriedkavo. V hojnosti ho nájdeme na Blízkom Východe a aj v Severnej Amerike. Jeho farba sa prispôsobuje farbe kôry stromu na ktorom rastie ako parazit. Za čerstva, v štádiu mladej huby je jedlá, nezaraďuje sa však medzi huby určené na konzumáciu. O to je širšie jeho použitie v ľudovom liečiteľstve.


Highslide JS
 
GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB

Kriaková huba obsahuje také polysacharidy, ktoré môžu priaznivo vplývať na znižovanie krvného tlaku, na zábranu rastu rakovinových buniek, na ochranu pečene, na znižovanie hladiny krvného cukru a na posilnenie imunitného systému.


Highslide JS Highslide JS
 
Rednutie kostí
Nádor na hrubom čreve

Prirodzeným spôsobom nie je možné zabezpečiť potrebné množstvo tejto huby, preto bol vypracovaný spôsob jeho umelého pestovania. 80% z celkového obratu kriakovej huby na svete pestujú v Japonsku. Kriaková huba obsahuje aj veľké množstvo ergosterínu, ktorý je previtamínom vitamínu D, ktorý sa spolupodieľa na celkovom posilnení kostry. Vedci pripisujú veľký význam D-frakcií, ktorá je izolovaná z extraktu húb. S touto frakciou boli vykonané početné pokusy aj v USA v kruhu pacientov chorých na rakovinu pľúc a hrubého čreva. V Nemecku je v obehu kapsula zvaná Grifolanin, ktorá obsahuje koncentrát z kriakovej huby. Vďaka D-frakcií kriakovej huby sú k dispozícií najnovšie úspešné výsledky v liečbe pacientov chorých na AIDS.
 

Balenie:
   60 ks kapsúl/ balenie
Zloženie v 1 kapsule :
   450 mg Výťažok z kriakovej huby (Grifola frondosa - Maitake - Trsovnica lupeňovitá)
Materiál kapsuly: želatína.

Dávkovanie:
   Denne 2x1 alebo 3x1 kapsulu

 
Ak by ste chceli získať viac informácií o: posilnenie imunity, rednutie kostí, ochrana pečene, znížiť krvný tlak, leukémia. Prosím kontaktujte nás telefonicky alebo emailom!

 


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku