MYOMER

MYOMER
MYOMER
Dostupnosť: Skladom

MYOMER

Jedinečná, inovatívna zlúčenina myo-inozitolu, kyseliny lipoovej, piperínu a chrómu, ktorá pomáha redukovať nadváhu, stabilizovať hladinu krvného cukru a znižovať pocit hladu. Vhodný aj pre pacientov s cukrovkou a pri inzulínovej rezistencii.
Cena: 39.00€ ( Bez DPH: 32.50€ )
Množstvo:  

 „Podstatou obezity je patologické hromadenie tuku v tele. Mnohí ho považujú len za estetický či kozmetický problém, aj keď ide o patologický stav, ktorý vážne ohrozuje zdravie a znásobuje riziko viacerých závažných, až život ohrozujúcich ochorení. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, obezita nie je výsledkom len sedavého životného štýlu, či nezdravého stravovania. Problémy s hmotnosťou sú často spôsobené nesprávnym metabolizmom. Príčiny malabsorpcie (poruchy vstrebávania) a nadváhy sa dajú zistiť aj laboratórnymi testami, no ešte lepšia je uvedomelá informovanosť.

V skutočnosti treba dôrazne riešiť aj psychické dôvody: „Kvôli čomu si nechám narásť okolo seba ochrannú škrupinu?“.

Slová „nadváha“ a „obezita“ často používame, keď chceme vyjadriť, že sa v tele nahromadilo príliš veľa tuku. Tuk je bežnou súčasťou nášho tela, izoluje, chráni vnútorné orgány a produkuje dôležité hormóny. Štvrtinu až šestinu telesnej hmotnosti normálnych, zdravých ľudí tvorí tuk (ženy majú v pomere spravidla viac tuku ako muži), no čím viac sa prekračuje táto hodnota, tým viac zdravotných problémov nás trápi.

Obezita teda zďaleka nie je jednoduchou estetickou kategóriou, ba nie je ani príznakom, ale je jednou z 10-tich najzávažnejších patologických stavov - chronickým ochorením. Venujte viac pozornosti sebe, aby ste zostali zdraví! Môžete si byť istí, že za vašou obezitou je nejaký druh nepretržitej chyby v procese vstrebávania a hromadenia/uskladňovania a Vaše telo túto chybu odzrkadľuje .”

                                                                                          Zsuzsanna DÉRI – žurnalistka, terapeutka

                                            

 

Viac ako polovica z 1.000 opýtaných dietujúcich už absolvovala aspoň tri diéty na chudnutie. Len 18 % z nich dokázalo dosiahnuť trvalý úbytok hmotnosti, čo znamená, že 82 % schudlo iba niekoľko mesiacov a potom nabrali späť zhodené kilogrami. Viac ako polovica respondentov uviedla, že boli sklamaní z „neúspechov“, ktoré zažili v minulosti a radšej budú spolužiť so svojimi problémami s nadváhou.

Nesprávna diéta oslabí organizmus a zhorší proces látkovej výmeny. Je veľmi správnym rozhodnutím chcieť sa zmeniť, ale nechcite byť sklamaný! Plánujte dlhodobo, zmeňte svoj životný štýl! To je jeden z kľúčov k úspešnému chudnutiu.

Úspech diéty závisí zo 70 % od stravovania a metabolizmu a nie od toho, čo športujete!

Redukcia nadváhy, ak sa robí zdravým spôsobom, tiež výrazne zlepšuje vaše zdravie: znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky, vysokého krvného tlaku a niektorých druhov rakoviny. Ak sa  zbavíte nadváhy, budete lepšie spať, stanete sa energickejšími, budete sa lepšie hýbať a stúpne vaše sebavedomie.

Množstvo vody v našom tele tiež dokáže zmeniť našu hmotnosť až o 6-7 kg. Voda tvorí 65-72% hmotnosti človeka, takže podľa toho, aký je jeho nadbytok v tele, má výrazný vplyv na telesnú hmotnosť. Nahromadené množstvo vody závisí aj od toho, koľko tekutín vypije človek denne. Čím menej vody pijete, tým viac si ho telo naviaže. Preto je mimoriadne dôležité počas diéty prijímať ešte viac tekutín a takýmto spôsobom sa vyhnúť zavodnateniu. Jedna z pomocných praktík: keď ste hladný, najprv vypite pohár vody. Najlepšia je čistá voda, napríklad ochutená citrónom a mätou. Pitie zeleného čaju sa odporúča len do 17:00!

Oveľa väčší dôraz ako na príjem tekutín by sa mal klásť na konzumované jedlo. Množstvo spracovaných potravín, konzervačných látok, soli, sladidiel, obrovské množstvo uhľohydrátov a tukov je to, čo spôsobuje zavodnatenie a zadržiavanie tekutín v organizme.

Ak držíte pôst, bude ubúdať z vašej svalovej hmoty. Ručička váhy bude síce ukazovať menej kilogramov, no organizmus medzitým zoslabne. Telo potrebuje skutočnú, na živiny bohatú a pestrú stravu. Pre činnosť svalov potrebujeme bielkoviny. Zo sacharidov získavame energiu a vďaka tomu funguje náš mozog lepšie. Tuk pomáha vstrebávaniu vitamínov, tvorbe hormónov a fungovaniu nervového systému.

Musíte vedieť, ako sa správne stravovať. V škole nás to bohužiaľ nenaučili. Bez konzumácie vačšieho množstva bielkovín je veľká šanca, že vám svaly pri chudnutí zmäknú a ochabnú a konečný výsledok sa vám vôbec nebude páčiť. Bez náhrady bielkovín si telo v takejto fáze hladovania doplní nedostatok aminokyselín odbúravaním svalov.

Koláč so zníženým obsahom sacharidov nie je jedlo! Počítanie kalórií pri diéte je najväčší výživový mýtus všetkých čias! 2000 kalórií denne z koláčov a sladkých nealkoholických nápojov neprinesie telu také výsledky ako 2000 kalórií zo zeleniny, bielkovín a chudého mäsa.

Dr. Jonny Bowden tvrdí , že podľa najlepších odborníka na výživu, je hladina inzulínu kľučovým faktorom ako úspešne a natrvalo schudnúť a ako byť stále vo forme.

 

MYOMER jedinečná, inovatívna zlúčenina myo-inozitolu, kyseliny lipoovej, piperínu a chrómu, ktorá pomáha redukovať nadváhu, stabilizovať hladinu krvného cukru a znižovať pocit hladu. Prípravok je vhodný aj pre pacientov s cukrovkou a pri inzulínovej rezistencii.

MYO-INOZITOL - je cyklitol, ktorý sa prirodzene vyskytuje v živočíšnych a rastlinných bunkách, buď vo voľnej forme, alebo ako viazaná zložka fosfolipidov, alebo derivátov inozitolfosfátu. Hrá dôležitú úlohu v rôznych bunkových procesoch - z tohto dôvodu je nevyhnutný pre hladký priebeh širokého spektra bunkových funkcií, vrátane bunkového rastu a prežitia, vývoja a funkcie periférnych nervov a osteogenézy. MYO-INOZITOL je látka, zabraňujúca ukladaniu tukov v pečeni, ktoré môže byť príčinou nespočetných chorôb. Zvyšuje schopnosť buniek rozpoznať inzulín, čím pomáha kontrolovať hladinu cukru v krvi. Podporuje aj chudnutie, keďže má pozitívny účinok na spaľovanie tukov, je nevyhnutný pre činnosť mozgu, nervový systém a svaly. Taktiež má upokojujúce a protistresové vlastnosti.  Myo-inozitol je účinný aj pri podpore funkcie pečene, priaznivo vplýva na kognitívne funkcie a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

KYSELINA ALFA LIPOOVÁ (R-ALA 100%) – je prirodzená forma kyseliny lipoovej, ktorá sa vyskytuje ako v ľudskom organizme, tak aj  v rastlinách a živočíchoch. Je to jediná forma kyseliny lipoovej, ktorá pôsobí ako kofaktor pre mitochondriálne enzýmy, ktoré vyrábajú energiu. Urýchľuje metabolizmus a pomáha znižovať telesnú hmotnosť zlepšením stavby tela. Bojuje proti voľným radikálom, zabraňuje poškodeniu buniek, zvyšuje produkciu energie, pomáha pri chudnutí, chráni svaly a podporuje ich funkciu. Zlepšuje transport živín, optimalizuje aktivitu inzulínu a podporuje činnosť srdca a ciev. Znižuje krvný tlak, LDL cholesterol a triglyceridy a predchádza vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Kyselina alfa-lipoová je silný antioxidant, ktorý sa podieľa na premene glukózy na energiu, zvyšuje hladiny iných antioxidantov ako glutatión a koenzým Q10 a dokáže regenerovať oxidovaný vitamín C a E, preto sa nazýva aj ako univerzálny antioxidant.

PIPERÍN: Piper nigrum, patriaci do čeľade Piperaceae, je jedným z najpoužívanejších korenín na celom svete. Má výraznú ostrú chuť pripisovanú prítomnosti fytochemickému piperínu. Okrem použitia ako korenia, sa Piper nigrum často používa na liečebné, konzervačné a parfumérske účely. Piperín vykazuje početné farmakologické účinky, v rôznych experimentálnych štúdiách in vitro a in vivo. Zlepšuje absorpciu a biologickú dostupnosť bylinných a konvenčných liekov, taktiež výživných látok.

CHRÓM: zohráva dôležitú úlohu pri rozklade glukózy a je nevyhnutný pre správne fungovanie energetickej rovnováhy organizmu, no rovnako dôležitý je aj pri syntéze cholesterolu, tukov a bielkovín, ako aj pri podpore chudnutia. Pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi správnym spracovaním inzulínu, preto je užitočným stopovým prvkom aj pre ľudí trpiacich cukrovkou a hypoglykémiou. Chróm znižuje pocit hladu a chuť na cukor a sladké. Zvyšuje účinok inzulínu, ovplyvňuje metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov. Klinicky overeným spôsobom podporuje chróm chudnutie bez škodlivých vedľajších účinkov. Napomáha vstrebávaniu aminokyselín, zabraňuje úbytku svalovej hmoty, urýchľuje metabolizmus, spaľovanie tukov, zvyšuje výkonnosť, znižuje hlad, chuť na sladké a cukor. 

Zloženie v 1 kapsule:

  • 500,0 mg Myo-inozitol
  • 100,0 mg Kyselina alfa lipoová (R-ALA)
  •   10,0 mg Piperín
  • 100,0 µg Chróm (Cr)

 

Prípravok neobsahuje konzervačné látky, ani farbivá!

Materiál kapsuly: ● Želatína

Dávkovanie: v závislosti od obezity 1x1, alebo 2x1 kapsulu denne medzi dvomi hlavnými jedlami (ideálne 2 hodiny pred obedom a večerou!)

KONTRAINDIKÁCIA: Pre svoju schopnosť regulovať metabolizmus a hladinu cukru v krvi MYOMER nie je vhodný pre pacientov bojujúcich s nízkou hladinou cukru v krvi (hypoglykémiou)!!!

Upozornenie! Nevhodné pre deti do 12 rokov, dojčiace a tehotné ženy! Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Užívanie kapsúl nenahrádza pestrú stravu! Uchovajte mimo dosah detí! Uschovajte v chlade a suchu! 

 

 

 


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: MYOMER

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku