PD MIX®

NOVINKA!
PD MIX®
Dostupnosť: Skladom
Balenie: 120 kapsúl
3 a viac balení PD MIX poštovné zdarma na území Slovenskej republiky!

PD MIX®

JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA 5 DRUHOV VÝŤAŽKOV HÚB
100% hubový extrakt bez prímesí, konzervačných látok a farbív, bez lepku a laktózy.

Pomoc pri stavoch:
- onkologické ochorenie
- chemoterapia a ožarovanie
- cukrovka
- vysoká hladina: cholesterol a triglyceridy
- zoslabená imunta po operácií, rekonvalescencia
Cena: 99.00€ ( Bez DPH: 82.50€ )
Množstvo:  

Lieči prípravok PD MIX®?

V súlade s legislatívou a nariadeniami EU, nie je možné pripisovať výživovým doplnkom a prípravkom obsahujúcim prírodné zložky liečebný účinok. Ale na Ďalekom a Blízkom Východe používajú v liečiteľsvte zložky PD MIX® viac tisíc rokov na prevenciu a aj v prípade ochorenia

PRÍBEHY: Je to neuveriteľné, ale som tu!
Pani Alžbeta oslavuje tento rok krásne narodeniny. Počúvajúc jej príbeh dokážeme iba ťažko uveriť, že pred rokom mala vážne zdravotné problémy.

Do nemocnice sa dostala s vážnymi príznakmi v máji 2014, keď jej diagnostikovali zhubný nádor na... Čítajte ďalej

Aký je rozdiel medzi PD MIX® prípravkom a ostatnými prípravkami obsahujúce výťažky z húb?

V našich prípravkoch sa nachádzajú koncentráty húb (30-50 násobok), oproti obyčajným sušeným hubám. To znamená, že obsahujú 30-50 krát viac účinných látok, ako jednoduché sušené huby. Na dosiahnutie podobných účinkov, ako pri PD MIX®-e, musíte skonzumovať z iného prípravku 30-40 krát vačšie množstvo. Tento fakt, je už aj fyzicky ťažko zrealizovateľný. Na druhej starne nie je jedno, z ktorej časti huby sa pripravujú koncentráty a akým spôsobom vzniká extrahovanie. My presne vieme, čo treba ponúknuť naším užívateľom, aby boli zdraví!

V čom je PD MIX® lepší ako Podkovičník?

PD-MIX® je vylepšená a inovatívna verzia klasického prípravku Podkovičník (Ohňovec) MIX®.

Pri inovácii výrobku sme vzali do úvahy všetky skúsenosti nadobudnuté s prípravkom Podkovičník (Ohňovec) MIX®, resp. výsledky klinických a farmakologických výskumov vo svete. Zvýšením počtu zložiek ponúkame pre spotrebiteľa oveľa diverzifikovanejší prípravok. Obsah účinných látok PD-MIX® prevyšuje obsah účinných látok v klasickom prípravku Podkovičník (Ohňovec) MIX® .

Tieto účinné látky sa v laboratórnych, zvieracích a klinických testoch ukázali ako mimoriadne úspešné pri posilnení imunitného systému, v zlepšení kvality života.

Je možné užívať PD MIX® spolu s inými liekmi?

Samozrejme, je ho možné užívať spolu s inými liekmi, neboli pozorované krížové reakcie. Prípravok nedoporučujeme užívať pacientom s imunosupresívnou liečbou a osobám alergickým na jedlé huby, ale aj oni sa môžu pokúsiť užívať prípravok, pretože sa nejedná o konzumáciu huby 1:1, ale o jej určité komponenty.

Ako mám užívať PD MIX®?

Dávkovanie závisí od toho, na aký cieľ ho užívame. V každom prípade ho užime 20 minút pred jedlom!!! Zdraví ľudia na posilnenie imunity: 2x1 až 2x2 kapsuly ako kúra pri zmene ročného obdobia: jar/jeseň. Mierne príznaky civilizačných ochorení (cukrovka II.typu, vysoká hladina cholesterolu, triglyceridov) 2x2 až 3x2 kapsuly denne v závislosti od zdravotného stavu. Onkologické ochorenie : 1.-3. deň 3x1 kapsula, 4.-6. deň 3x2 kapsuly, od 7. dňa 3x3 kapsuly denne. Maximálna dávka 4x3 kapsuly denne. Prípravok doporučujeme užívať najmenej po dobu 3 mesiac!

Prípravok PD MIX® doporučujeme užívať v kombinácii s Acerolou. Acerola je prirodzený vitamín C, ktorý napomáha lepšiemu vstrebávaniu polysacharidov a účinných látok v PD MIX® -u. Pri onkologických ochoreniach Acerolu doporučujeme užívať v tej iste dávke ako výťažky z húb, s postupným navyšovaním.

Príbehy a otázky o PD MIX®PD MIX® OBSAHUJE 5 DRUHOV VÝŤAŽKOV HÚB:

Highslide JS
INONOTUS OBLIQUUS- CHAGA - RYŠAVEC OBYČAJNÝ
Highslide JS
GRIFOLA FRONDOSA - MAITAKE - TRSOVNICA LUPEŇOVITÁ - KRIAKOVÝ HRÍB
Highslide JS
GANODERMA LUCIDUM - REISHI - LESKLOKÔROVKA OBYČAJNÁ - PEČIATKOVÝ HRÍB
Highslide JS
AGARICUS BLAZEI MURILL - HIMEMATSUTAKE - PEČIARKA BLAZEOVÁ - MANDĽOVÝ HRÍB
Highslide JS
LENTINUS EDODES - SHIITAKE - HÚŽEVNATEC JEDLÝ

Prečítajte si o účinkoch jednotlivých húb!

 

Neužívajte PD-MIX® kapsule:

  • v prípade imunosupresívnej terapie (inhibícia, potlačenie funkcie imunitného systému, napr.: transplantácia tkaniva, orgánu; niektoré druhy ochorení, klinické stavy)
  • v prípade alergie alebo precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku

Balenie: 120 ks kapsúl/ balenie

Zloženie v 1 kapsule:

  • 140 mg výťažok (Lentinus edodec - Shiitake -Húževnatec jedlý)
  • 140 mg výťažok (Grifola frondosa - Maitake - Trsovnica lupeňovitá -  Kriakový hríb)
  • 140 mg výťažok (Agaricus Blazei muril - Himematsutake - Pečiarka blazeová- Mandľový hríb)
  •   50 mg výťažok (Ganoderma lucidum - Reishi - Lesklokôrovka obyčajná - Pečiatkový hríb)
  •   30 mg výťažok (Inonotus obliquus - Chaga - Ryšavec obyčajný)

Materiál kapsuly: želatína

Prípravok neobsahuje konzervačné látky, ani farbivá.

Dávkovanie pri onkologických ochoreniach 20 minút pred jedlom:

  • Prvé tri dni 3 x 1 kapsulu
  • Od 4. do 6. dňa 3 x 2 kapsule
  • Od 7. dňa 3 x 3 kapsule

Maximálna dávka 4 x 3 kapsule denne

Po dosiahnutí požadovanej dennej dávky (3x3,alebo 4x3 kapsule denne) pokračujte v tejto dávke až do zlepšenia zdravotného stavu. Prípravok doporučujeme užívať najmenej po dobu 3 mesiacov. V prípade, že sa tento výživový doplnok znáša ťažšie, doporučujeme začať dávkou 2x denne obsahom rozobratej kapsuly na špičku noža. Potom pokračujte ako od prvého dňa dávkovania. Po dosiahnutí priaznivého zdravotného stavu doporučujeme dlhodobo tzv.udržiavaciu dávku 2x2 kapsuly denne.

Prípravok  PD MIX® doporučujeme užívať v kombinácii s Acerolou. Acerola je prirodzený vitamín C, ktorý napomáha lepšiemu vstrebávaniu polysacharidov a účinných látok v  PD MIX® -u. Pri onkologických ochoreniach Acerolu doporučujeme užívať v tej iste dávke ako výťažky z húb, s postupným navyšovaním.

Chystáte sa na operáciu?

Posilnite svoj imunitný systém 2 týždne pred operáciou. Prvých päť dní užite 2x1 kapsulu, potom 2 x denne 2 kapsuly. 3 dni pred operáciou prestaňte prípravok užívať. Po operácii doporučujeme pokračovať s užívaním kapsúl od toho dňa, keď začnete užívať tuhú normálnu stravu. Dávku začnite užívať nasledovne: prvých 5 dní 1x1 kapsulu, potom 2x1 kapsulu atď.- tak ako je to uvedené na začiatku dávkovania v závislosti od zdravotného stavu.

Užívanie kapsúl doporučujeme 20 minút pred jedlom. Pri telesnej hmotnosti nad 70 kg je možné aplikovať maximálnu dávku!

Pri každom výživovom doplnku je doporučené postupné zvyšovanie dennej dávky!

Na posilnenie imunitného systému denne 2x1, alebo 2x2 kapsule denne. Dávkovanie začínajte vždy s nižšou dávkou, ktorú postupne zvyšujte. Ak trpíte cukrovkou, alebo máte vysokú hladinu cholesterolu a triglyceridov doporučené denné dávkovanie je 2x1 kapsulu, alebo 2x2 kapsule denne v závislosti od zdravotného stavu.

Upozornenie!
Neprekračujte doporučenú dennú dávku!
Užívanie kapsúl nenahrádza pestrú stravu!
Uchovajte mimo dosah detí!
Uschovajte v chlade a suchu!


 

 


   Prosím, napíšte sem svoj ​​dotaz na tento produkt: PD MIX®

Vaše meno:

E-mailová adresa:


Telefónne číslo:Dotaz:Odoslať otázku