ARIES prípravky

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
BONEMAX
Žuvacie tablety pre zdravé kosti, zuby, nechty a zdravé vlasy s obsahom minerálov, vitamínov a sladidlom. 6o ks žuvacích tabliet/balenie BONEMAX - výživový doplnok vo forme žuvacích tabliet obsahuje pre náš organizmus 3 v najväčšej miere potrebné minerálne látky – vápnik, horčík ..
19.00€
Bez DPH: 15.83€
MYOMER
 „Podstatou obezity je patologické hromadenie tuku v tele. Mnohí ho považujú len za estetický či kozmetický problém, aj keď ide o patologický stav, ktorý vážne ohrozuje zdravie a znásobuje riziko viacerých závažných, až život ohrozujúcich ochorení. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, obe..
39.00€
Bez DPH: 32.50€
HAPPY LADY
60 ks tabliet/balenie Prechod v živote ženy znamená veľmi krytické obdobie. Na jednej strane mentálne veľmi ovplyvňuje sebakritiku žien („Už nie som ozajstná žena!”), na druhej strane sa objavujú aj biologické problémy, ktoré súhrnne nazývame syndrómom menopauzy. Príčinou vzniku tohto príznak..
16.00€
Bez DPH: 13.33€
HAPPY MAN
Výživový doplnok - kapsuly 6o ks kapsúl/balenie Najcharakteristickejším ochorením mužov v postaršom veku v Európe a Severnej Amerike je zápal prostaty a zväčšenie prostaty (hypertrófia prostaty). Zápal prostaty sprevádza nepríjemná pichľavá bolesť, časté nutkanie na močenie spolu s p..
38.00€
Bez DPH: 31.67€
MAGNEFIT
Výživový doplnok pre zdravé svaly a nervový systém s obsahom horčíka (Mg), riboflavínu (vit.B2) a kyselinou jablčnou. 6o ks kapsúl/balenie   Pri intenzívnej svalovej činnosti (športovanie, kulturistika, ťažká fyzická práca) spotrebuje ľudský organizmus značné množstvo energie. Ta..
19.00€
Bez DPH: 15.83€
RELAXAN
Výživový doplnok - tablety 60 ks tabliet/balenie Depresia je súbor veľmi častých príznakov, ktoré sa môžu objaviť kedykoľvek v živote človeka. Ide o mentálne ochorenie, ktoré vážne naruší citovú rovnováhu človeka, kvalitu života, práceschopnosť a osobné vzťahy. Vplýva na zažívacie ús..
49.00€
Bez DPH: 40.83€